Nasze zaangażowanie w zbiórkę funduszy na remont Śląskiego Hospicjum dla Dzieci „Świetlikowo”

Nasza fundacja miała ten zaszczyt, dorzucić mikro cegiełkę w morzu potrzeb, wystawiając na licytacji pt.:”Remontujemy Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo-bazarek charytatywny”, nasze warsztaty kompetencji miękkich oraz sesję coachingową.

Dzięki zaangazowaniu Pani Anni Radwańskiej, organizatorki akcji na facebooku, udało się zebrać potrzebne fundusze w wys. około 80 tyś złotych! Wielkie serce i zaangażowanie a do tego najmilsza osoba na świecie.

A tak o samym projekcie, wypowiedziała się Pani Anna Radwańska:

„Myślę, że każdy z nas wie, iż warunki w jakich wykonujemy różne czynności wpływają na naszą efektywność. Remont jest konieczny do dalszego funkcjonowania placówki. Miałam możliwość zweryfikowania i wiem, że przebudowa piętra ułatwi pracownikom czynności dnia codziennego i pozwoli na jeszcze lepsze wykonywanie swoich obowiązków. Wiem, że ludzi o dobrych sercach jest mnóstwo dlatego zwracam się do Was z prośbą o wsparcie finansowe tego przedsięwzięcia. Zgodnie z planami i kosztorysem niezbędne jest uzbieranie niebotycznej sumy 80 000PLN. Wierzę w to, że z Waszą pomocą uda się to zrobić. Każda złotówka przybliży realizację tego marzenia.”

Gratulujemy raz jeszcze!