Zespół

Gabriela Tyrna

Zaangażowana trenerka biznesu, trenerka komunikacji i certyfikowany międzynarodowy coach ICF. Z wykształcenia ekonomistka. Studiowała na Uniwesytet Jagiellońskim, BWS im. J. Tyszkiewicza a obecnie kontynuuje edukację na kierunku Praktyczna Psychologia Motywacji na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS w Warszawie. Prowadzi szkolenia i procesy rozwojowe dla biznesu oraz osób indywidualnych. Prywatnie aktywna mama, certyfikowana nauczycielka jogi, pasjonatka biegów górskich, sportów zimowych oraz wszelkich pozytywnych działań.

Iwona Marek

Z wykształcenia pedagog, absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Warszawie. Kompetencje pedagogiczne wykorzystuje do tworzenia programów szkoleniowych i edukacyjnych. Pasjonatka rozwoju osobistego, międzynarodowy coach ICF, mediatorka sądowa, trenerka prowadząca procesy rozwojowe dla osób indywidualnych i biznesu. Społecznik i aktywistka. Od lat zaangażowana w wolontariat, działalność społeczności lokalnej i organizację dni dawcy szpiku. Prywatnie lubi się uczyć nowych rzeczy i stawiać czoła wyzwaniom. Miłośniczka sportów motorowodnych i gier planszowych.

 

Nasz zespół powstał z chęci  pomocy osobom  potrzebującym wsparcia. W swoich działaniach kierujemy się międzynarodowym kodeksem etycznym

International Coaching Federation.

Zapraszamy do współpracy.