Zespół

 

Gabriela Tyrna

Trener biznesu i kompetencji miękkich. Członkini Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Certyfikowany międzynarodowy coach ICF. Studiowała na Uniwersytecie Jagiellońskim, BWS im. J. Tyszkiewicza (Zarządzanie) oraz na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS w Warszawie (Psychologia Motywacji). Prowadzi szkolenia i procesy rozwojowe dla biznesu oraz osób indywidualnych. Prywatnie biega po górach i lubi angażować się w lokalne pozytywne działania.

 

Iwona Marek

Z wykształcenia pedagog, absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Warszawie. Trener psychoedukacji i socjoterpii. Kompetencje pedagogiczne wykorzystuje do tworzenia programów szkoleniowych i edukacyjnych. Pasjonatka rozwoju osobistego, międzynarodowy coach ICF, mediatorka sądowa, trenerka prowadząca procesy rozwojowe dla osób indywidualnych i biznesu. Społecznik i aktywistka. Od lat zaangażowana w wolontariat, działalność społeczności lokalnej i organizację dni dawcy szpiku. Prywatnie lubi się uczyć nowych rzeczy i stawiać czoła wyzwaniom. Miłośniczka sportów motorowodnych i gier planszowych.

 

 dr Kamila Konieczek

Psycholog i trenerka socjoterapii oraz treningu psychologicznego. Ukończyła studia na Uniwersytecie Wrocławskim, uzyskując stopień doktora nauk społecznych w zakresie Psychologii. Odbyła szkolenia z zakresu m.in. więzi, traumy, zaburzeń u dzieci i młodzieży. Na co dzień pracuje na rzecz osób w kryzysie, rodzin zastępczych i adopcyjnych; prowadzi szkolenia, warsztaty oraz konsultacje. Prywatnie miłośniczka psów, gór i Bałkanów.

 

 

 

Nasz zespół powstał z chęci  pomocy osobom  potrzebującym wsparcia. W swoich działaniach kierujemy się międzynarodowym kodeksem etycznym

International Coaching Federation.