Zespół

 

Gabriela Tyrna

Studiowała na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS w Warszawie (Psychologia Motywacji), Uniwersytecie Jagiellońskim i BWS im. J. Tyszkiewicza (Zarządzanie).  Członkini Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Certyfikowany międzynarodowy coach ICF. Prowadzi szkolenia, konsultacje indywidualne w tym  procesy rozwojowe dla biznesu oraz osób indywidualnych. Zajmuje się:  psychologią zmiany, motywacją, wytrwałością oraz zarządzaniem stresem. Prywatnie biega po górach i lubi angażować się w lokalne pozytywne działania.

 

Iwona Marek

Z wykształcenia pedagog, absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Warszawie. Trener psychoedukacji i socjoterpii. Kompetencje pedagogiczne wykorzystuje do tworzenia programów szkoleniowych i edukacyjnych. Pasjonatka rozwoju osobistego, międzynarodowy coach ICF, mediatorka sądowa, trenerka prowadząca procesy rozwojowe dla osób indywidualnych i biznesu. Społecznik i aktywistka. Od lat zaangażowana w wolontariat, działalność społeczności lokalnej i organizację dni dawcy szpiku. Prywatnie lubi się uczyć nowych rzeczy i stawiać czoła wyzwaniom. Miłośniczka sportów motorowodnych i gier planszowych.

 

 dr Kamila Konieczek

Psycholog i trenerka socjoterapii oraz treningu psychologicznego. Ukończyła studia na Uniwersytecie Wrocławskim, uzyskując stopień doktora nauk społecznych w zakresie Psychologii. Odbyła szkolenia z zakresu m.in. więzi, traumy, zaburzeń u dzieci i młodzieży. Na co dzień pracuje na rzecz osób w kryzysie, rodzin zastępczych i adopcyjnych; prowadzi szkolenia, warsztaty oraz konsultacje. Prywatnie miłośniczka psów, gór i Bałkanów.

 

 

 

Nasz zespół powstał z chęci  pomocy osobom  potrzebującym wsparcia. W swoich działaniach kierujemy się międzynarodowym kodeksem etycznym

International Coaching Federation.