„Joga dla nierozciągniętych” każda środa o godz. 19.00 w DK Lipnik

Codzinenna gimnastyka ciała ma zbawienny wpływ nie tylko na regulację procesów fizlojogicznych naszego organizmu, ale też na zachowanie równowagi psychicznej. Wśród dyscypli i sportów zmniejszających ryzyko zachorowania na depresję, królują: bieganie oraz joga.

Z myślą o naszych podopiecznych oraz osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z jogą, otwieramy nowy program aktywizacji ruchowej pt.:” Joga dla nierozciągnietych”, który obejmuje co tygodniowe spotkania z certyfikowanym nauczycielem o specjalności Hatha Yoga.

Ćwiczenia grupowe odbywają się w każdą środę o godz. 19.00 w Domu Kultury Lipnik w Bielsku-Białej.

Jeśli myślisz czasami, że wybrałabyś się na jogę ale nie jesteś tak elastyczna/elastyczny?Bolą Cie plecy i potrzebujesz w zrównoważony sposób wzmocnić swoje ciało i głowę?

Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi „tak” lub „być może” te zajęcia są dla Ciebie.

Zaczynamy nowy sezon z jogą dla nierozciągnietych, czyli zrównoważone ćwiczenia oparte na systemie Hatha Yoga oraz Life Balance.

Badania pokazują, że praca z ciałem w systemie Hatha Jogi, wpływa nie tylko na zachowanie zdrowia fizycznego ale też ma zbawienny wpływ na wyciszanie zachowań nerwicowych i lekowych, poprawia jakość snu oraz naszego codziennego życia.

Zapraszamy wszystkich, niezaleznie od wieku i płci.
Środa, godz. 19.00 do Domu Kultury w Lipniku.

Szczegóły w naszym stronie facebook’owej http://www.facebook.pl/fundacjamuuve

Info pod numerem: 660 723 916