Warsztaty i Trening Umiejętności Społecznych oraz Budowania Samoświadomości

Ruszył z cykl bezpłatnych warsztatów Treningu Umiejętności Społecznych oraz Budowania Samoświadomości.

Uczymy jak stosować proste techniki i narzędzia, żeby łatwiej nam się żyło w tym szalonym świecie. Łączymy naszą pasję do zdobywania i dzielenia się wiedzą, wraz  z doświadczeniem w pracy z ludźmi z różnych środowisk m. in.  biznesowego, korporacyjnego, ngo oraz społeczności lokalnych oraz grup zagrożonych wypaleniem zawodowym oraz doświadczających sytuacji stresujących.

Projekt obejmuje minimum 5 bezpłatnych spotkań o długości 2,5 – 3 godziny. Warsztaty prowadzimy w Domu Kultury w Lipniku w Bielsku-Białej. Na każdym spotkaniu będzie poruszany inny temat z obszaru: komunikacji, radzenia sobie z trudnymi emocjami, celowego planowania i realizacji celów, motywacji, asertywności, zarządzania sobą w czasie oraz nauki świadomego funkcjonowania w naszych czasach.

Uczestnikiem może zostać każdy, kto ukończył 18 lat i zgłosi się w terminie naboru pisząc do nas na adres: kontakt@muuve.pl lub na naszym funpage na facebooku:http://www.facebook.com/fundacjamuuve

 

 

Najbliższe terminy warsztatów w Domu Kultury w Lipniku w Bielsku-Białej:

26.11.2018 ” JAK KOMUNIKOWAĆ, ŻEBY NIE ZWARIOWAĆ”

Będziemy rozmawiać m. in. o: budowanie efektywnego komunikatu, radzeniu sobie z trudnymi emocjami oraz jak wprowadzanie siebie w dobry nastrój.

Zapisy do: 25.11.2018

17.01.2019 ” JAK PLANOWAĆ, ŻEBY W KOŃCU ZREALIZOWAĆ”

Z zeszłorocznych postanowień noworocznych zostały tylko niezrealizowane plany?Co roku robisz sobie postanowienie zmiany; rzucasz palenie, zaczynasz się odchudzać, chcesz nauczyć się biegać? Robisz mapę marzeń, zapisujesz działania w kalendarzu a i tak ponosisz porażkę? Na warsztatach dowiesz się dlaczego zazwyczaj postanowienia noworoczne nie działają. Dowiesz się jak prawidłowo wyznaczać cele oraz jak je zamienić w działanie.

Zapisy do: 16.01.2019

Planowane terminy kolejnych warsztatów:

7.02.2019 ” KIEDY I JAK SIĘ MOTYWOWAĆ, ŻEBY NIE ZREZYGNOWAĆ”

Szczegóły niebawem.

7.03.2019 ” O POCZUCIU WŁASNEJ WARTOŚCI”

Szczegóły niebawem.

04.04.2019 „BUDOWANIE SAMOŚWIADOMOŚCI”

Szczegóły niebawem.

 

Zapraszamy do kontaktu!